نرده راه پله

نرده راه پله (Fences staircases) یک محصول کاملا سلیقه ای است. آن ها می توانند در طرح و رنگ و مدل ها و اجناس متفاوتی طراحی و ساخته شود. انواع چوبی ، فلزی ساده، سنگی، با لوله، با قوطی، استیل برخی از انواع آن است. قیمت آن ها ها نیز باهم فرق دارد. طبیعی است که هرچه نرده از کیفیت ساخت بالاتری برخوردار باشد قیمت بیشتر هم خواهد داشت. بطور کلی سبک طراحی و میزان تزئینات بکار رفته مانند قیمت حفاظ راه پله می تواند در قیمت تمام شده نیز تاثیر داشته باشد.

نرده راه پله

مزیت های نرده راه پله

نرده راه پله در گذشته با قوطی در ساخته و نصب می شد. بدون شک یکی از موارد ضروری در ساختمان سازی در مراحل مربوط به تزئینات داخلی ساختمان نصب نرده ها در راه پله می باشد. ضرورت این نوع حفاظ ها زمانی مشخص میشود که در یک راه پله بدون نرده بالا یا پایین کنید که در این موقع به خوبی می توانید کمبود یک چیز را احساس کنید. علاوه بر بحث امنیتی آن ها که برای راه پله ایجاد می کند یک نیاز ضروری برای زیبایی و دکوراسیون راه پله ها بخصوص برای خانه های شخصی می باشد. در راه پله آپارتمان ها هم وجود این نرده ها جلوه بصری بیشتری به مجتمع می بخشد. انتخاب بهترین نرده برای هر ساختمانی به شرایط آن بستگی دارد و نمیتوان یک یا چند نمونه را از لحاظ ظاهری پیشنهاد داد. اما جنس راه پله ها می تواند اولویت بندی شود.

تقریبا اغلب خانه ها نحفاظ راه پله دارند. هدف اصلی آن ها ایجاد ایمنی در پله ها بخصوص برای افراد کم سن و سال تر مانند کودکان و نوجوانان و افراد مسن و سالمندان است حتی اگر سلامت انها تهدید نشود می تواند حس آرامبخشی به آنها بدهد. خلاقیت در طراحی و نصب نرده ها فقط مربوط به سازنده آن ها نمیشود. بلکه معماری ساختمان و نقشه ساختمان بخصوص راه پله ها تا حد زیادی مشخص کننده و در مواقعی محدود کننده طرح های نرده پله گردد. در عین حال اگر سازنده و طراح از خلاقیت بالایی برخوردار باشد میتواند با ایجاد یک طرح جذاب بر زیبایی خانه و ساختمان تا حد زیادی اضافه کند.

قیمت حفاظ راه پله

نصب نرده راه پله برای چه پله هایی ضروری است؟

نرده راه پله برای هر ساختمانی ضرروی است، میتوان طبق اصول ساختمان سازی گفت که هر راه پله ای که بیشتر از ۴ پله داشته باشد نیاز به نرده حداقل در یک طرف پله اگر هر دو طرف آزاد باشد دارند. نرده ها گفتیم جنس های متفاوتی دارند. استیل و فلزی و چوبی و… که هرکدام برای یک مکان مناسب ترند.

چرا نرده راه پله فلزی انتخاب کنیم؟

نرده راه پله گران نیست، اگر هزینه زیادی برای نرده نمیخواهید داشته باشید و همچنین استحکام برایتان مهم است و در عین حال جنبه تزئیناتی برایتان مهم نیست نرده های فلزی انتخاب خوبی است. پس ارزان قیمت بودن و استحکام دو دلیل مهم برای انتخاب نرده های فلزی خواهد بود. دلیل دیگر گستردگی طرح ها و تنوع مدل ها نیز دلیل دیگری برای انتخاب نرده های فلزی بخصوص برای قسمت های بیرونی خانه مانند راه پله های آپارتمان ها خواهد بود. دلیل دیگر امکان رنگ کردن در رنگ دلخواه و متناسب با محیط است که ان را متمایز می کند

حفاظ راه پله دوبلکس

انواع طرح نرده راه پله فلزی و قیمت آن

نرده راه پله فلزی انواع متفاوتی دارد که انتخاب نوع فقط به سبک خانه و سلیقه شما بستگی دارد. نرده پله فلزی ساده، نرده پله فلزی فرفورژه، نرده پله فلزی فانتزی و مدرن از انواع مختلف نرده های فلزی است.

۱- ساده: متداولترین نوع نرده های فلزی با المان های افقی و عمودی و در عین حال ساده و بدون طرح خاص که امکان استفاده در هر فضایی با هر دکوری را دارد. رنگ آمیزی و نقاشی آنها ساده و راحت است. بسیار مناسب برای فضاهای بیرونی و آپارتمانی و بطور کلی عمومی مانند راه پله مترو که طول عمر زیاد دارد و ارزان قیمت است.

۲-حفاظ راه پله فرفورژه و قیمت آن: حفاظ باید با پله هماهنگی کامل داشته باشد تا بر زیبایی و جذابیت ساختمان و تزئینات و دکوراسیون اضافه نماید. این نرده های فرفورژه دارای مدل ها و طرح های خلاق و جذابی است که مناسب کارهای تزئیناتی و دکوراسیون های زیبا است. این نرده ها می توانند گل های متفاوتی داشته باشند. پیچ و تاب های زیاد می تواند آنها را زیباتر کند. بسیار مناسب دکوراسیون های کلاسیک یا سنتی است.

۳-قیمت حفاظ راه پله فانتزی: ترکیبی از مدل های متفاوت می تواند یک مدل فانتزی را ایجاد کند. اگر از افرادی با سلیقه خاص هستید جنس فانتزی که آمیختگی هایی از سادگی و زیبایی گل های نرده دارند میتواند برای دکوراسیون شما مناسب باشد.

۴-حفاظ راه پله  مدرن: این نرده ها عموما طراحی شده بر اساس اشکال مختلف هندسی مانند دایره و بیضی یا مثلث و چهارگوش هستند. برای فضای داخلی و خارجی مناسب هستند.

می توانید این نوع حفاظ ها را سفارشی خودتان را سفارش دهید.

قیمت نرده راه پله

قیمت حفاظ نرده راه پله

قیمت نرده راه پله فرفورژه یا مدرن و فانتزی تفاوت دارد. برای جنس فلزی بیشتر وزن به عنوان عامل تعیین کننده در قیمت نهایی است. شاید شنیده باشید ارتفاع نرده و تراکم میله ها و نرده ها به صورت افقی یا عمودی نیز بر روی قیمت تاثیر دارد اما واقعیت این است که موارد ذکر شده چون وزن کلی را بالا میبرند روی قیمت موثر هستند. بنابراین عامل اصلی و تعیین کننده در قیمت نرده های راه پله فلزی همان وزن است. اما عامل دیگر تعیین کننده طرح و مدل است. زیرا بعضی از طرح ها شامل گل های زیاد و سنگینی هستند که واضح است باید قیمت شان بیشتر باشد.

حفاظ راه پله چوبی و قیمت آن

نرده راه پله چوبی یکی از انواع نرده ها که عمدتا برای داخل ساختمان ها استفاده می شود حفاظ های راه پله چوبی است که به علت جذابیت و زیبایی دکوراتیو آن محبوبیت خوبی هم دارد. در انواع های چوبی که بیشترین کاربرد را در خانه های کلاسیک سنتی دارند جنس چوب استفاده شده اهمیت زیادی دارد. نکته مثبت این است که سازنده می تواند با چوب اغلب طرح های مورد نیازتان را بنا بر آنچه که در ذهن دارید ایجاد کند. مزیت و نکته مثبت دیگر برای این نوع حفاظ ها چوبی امکان رنگ آمیزی های زیبای آنها می باشد. ضمن اینکه می توانید از رنگ روغن برای نقاشی آنها استفاده کنید و یا دقیقا همان رنگ چوب را جذاب کنید می توانید در هر رنگی که بخواهید مانند نرده های فلزی آن را نقاشی کنید پس از این لحاظ انتخاب تان وسعت زیادی دارد.

نرده راه پله فرفوژه

قیمت انواع نرده راه پله

انواع چوبی با وجود فضای گرمی که به خانه شما می بخشد ارزش هزینه کردن دارد. قیمت آن ها اغلب به جنس چوب و طرح  آن ها که وابسته به طرح راه پله است بستگی دارد. معمولا راه پله های داخل ساختمان خانه یا گرد هستند و یا صاف. طبیعی است که ساخت و اجرا و نصب حفاظ های چوبی گرد کمی سخت است بنابراین انتظار افزایش قیمت آن یک امر طبیعی است. با توجه به ابزارهایی که برای راه پله چوبی خانه تان انتخاب می کنید قیمت نیز میتواند متغیر باشد. مثلا نعلبکی و ایستگاه و دسته چوبی و… از این موارد و ابزارها است.

هم اکنون با احتساب همه موارد از جمله هزینه نصب و اجرا و ساخت برای هر متر مربع می توانید از 400 هزار تومان به بالا و تا حدود یک و نیم میلیون نیز هزینه نمایید. برای نرده های گرد این قیمت تا حدود 100 هزارتومن به ازای هر متر مربع می تواند بیشتر شود.

در صورتی که علاوه بر درب آکاردئونی نیاز به خرید درب فلزی داشتید از این قسمت اقدام کنید.

سوالات متداول

قیمت نرده راه پله چگونه محاسبه می شود؟

طراحی و قیمت نرده راه پله نیاز به بررسی محل اجرای پروژه توسط کارشناسان سندان دارد و پس از بازدید، محاسبه قیمت و ارسال پیش فاکتور انجام می شود.

نرده راه پله در چه مدل هایی تولید می شود؟

مدرن، لوکس، فرفورژه و CNC

آیا به شهرستان هم ارسال دارید؟

بله انجام پروژه در تمام نقاط ایران انجام می شود.

رنگ کاری نرده راه پله به چه صورت انجام می شود؟

رنگ کاری به صورت کوره ای الکترواستاتیک انجام می شود و قبل از رنگ کاری اسیدشویی انجام می شود تا پوشش رنگی یک دستی ایجاد شود.

10 دیدگاه دربارهٔ «نرده راه پله»

  1. صنایع فلزی سندان

   سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزيز
   اميدوارم حالتون خوب بوده باشه
   نرده هاي فرفورژه نا در قسمت درب فلزي
   حفاظ نرده راه پله ، حفاظ بالكن و حفاظ پنجره داراي تنوع زيادي هست كن هر كدوم رو بخواهيت مي تونيد با توجه به سليقه تون اانتخاب كنيد و ازش استفاده كنين
   براي دريافت كاتالوگ و همچنين دريافت اطلاعات بيشتر و مشاوره و راهنمايي رايگان با شماره اي كه در قسمت ارتباط با ما سايت موجوده تماس بگيريد و از خدمات ما بع ن مند بشيد
   ممنونم از همراهي شما
   روز خوش

 1. درود فراوان خدمت شما . بنده دنبال نرده راه پله ای با طرح گل و درخت میگردم که سی ان سی بشه . البته معمار طرح ان را داده و الان دنبال کسی یا شرکتی میگردم که ان را برایم اجرا کند .
  ایا شرکت شما اینکار را برایم انجام میدهد و یا اینکه حتما باید از طرحهای خودتان انتخاب و خریداری نمایم ؟
  ورقهای سی ان سی امکان رنگ پذیری دارد یا خیر ؟ رنگ سفید ان مد نظر بنده می باشد . و اینکه ضخامت ورقها چند میل است ؟ که حالت تزیینی نداشته باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال طرخ مورد نظر خود با چه کسی صحبت کنم ؟ کسی میتواند به بنده مشاوره بدهد؟
  ممنونم از شما . موفق باشید . خدانگهدار

  1. صنایع فلزی سندان

   سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزيز
   اميدوارم حالتون خوب باشه
   نرده راه پله ي سي ان سي يكي از توليدات محموعه سندان است كه شما ميدتونيد از طرح هاي خود مجموعه كه توسط طراحان و مهندسان ما طراحي شدند استفاده كنين و هم مي تونين هر طرحي كه خودتون مد نظره رو به ما بديد تا براتون اجرا و پياده ش كنيم
   ورق هايي كه سي ان سي مي شن ضخامت دو ميل تا ٨ ميل دارند كه شما مي تونين با توجه به نيازتون از بين اونها انتخاب بفرماييد
   اين ورق ها قابليت رنگ پذيري دارند و رنگ مورد استفاده ب ما ونگ كوره اي الكترو استاتيك است كه مي تونين سفارش بديد
   رنگ الكترو استاتيك جز رنگ ها ي با كيفيت موجود در بازار است كن به صورت كوره اي هستند
   ممنونم از همراهي شما دوست عزيز
   شاد و پيروز باشيد

 2. سلام
  نرده راه پله ای دارم که از دو طرف باز است و متراژ یم طرف اندحدود ده متر است که در مل نیاز به ۲۹ متر حفاط است و چون در فضای داخلی قراره اجرا شود دنبال حفاظی زیبا میگردم که دستگیره ی ان چوبی باشد و استارتر ابتدا و انتهای پله چشم نواز و زیبا باشد
  بهترین و شکیل ترین نرده راه پله ی شما در مجموعه ی سندان کدام نرده راه پله است؟
  طرح های ساده مورد نظر من نیست
  از طرح های پیجیده و لوکس خوشم می اید با پیج و تاب بسیار
  ممنون میشم اگر منو در این زمینه راهنمایی کنید

  1. صنایع فلزی سندان

   سلام و عرض ادب خدمت شما جناب اقاي نوايب عزيز
   اميدوارم حالتون خوب باشه
   اگر به دنبال طرح هاي كلاسيك براي پروژه ي خودتون هستين حفاظ نرده راه پله ي لوكس و فرفورژه مي تونه انتخاب خيلي خوبي باشه كه با توجه به اينكه در فضاي داخلي قراره قرار بگيره مي تونه باعث زيبايي بسيار زيادي و جلب توجه همه ي كساني بشه كه به خونه تون رفت و امد دارند
   براي دريافت كاتالوگ مربوط به حفاظ نرده راه پله با شماره ي موجوددر سايت تماس بگيريد و شماره ي خودتون رو به همكاران بنده بدين نا كاتالوگ در سريع ترين زمان براي شما از طريق واتس اپ يا تلگرام ارسال بشه
   همچنين از ديگر طرح هاي ما طرح نرده سي ان سي مون مي باشد كه هر طرحي مد نظرتون باشه امكان اجرا داره
   ممنونم از همكاري شما
   پيروز باشيد
   خدانگهدار

 3. سلام
  خوبین
  ببخشید از این طرحایی که عکسش رو‌ در سایتتون گذاشتین من برای شهرستان میخام که سفارش بدم ولی فقط گلهاش رو می خواهم و نرده های ما بین و حالت های ایزو پیازی و … که خودم اینجا بهم وصلشون کنم
  چون شهرستان هستم
  اگه بخام صفر نا صد رو برام انجام بدین هزینه ش برایم خیلی بالا میوفته و به صرفه نیست
  میتونین از گلها به من به تعداد بالا بفروشید که من خودم اینجا تبدیلش کنم به نرده پله حفاظ پنجره یا نرده بالکن

  در صورتی که این کار شدنیه لطفا جواب بنده رو بدید تا تماس بگیرم‌و سفارشم رو‌ ثبت کنم
  من ساکن شهر مراغه هستم
  استان اذربایجان شرقی
  هزینه ش تا به اینجا چقدر میشه؟

  1. صنایع فلزی سندان

   سلام اقاي سليماني عزيز
   اميدوارم حالتون خوب باشه
   اگر در تعداد بالا اين گل ها و نرده ها رو مي خواين امكان سفارش ان وجود داره و هر كدوم رو كه بخوايت براتون ارسال مي كنيم
   براي اگاهي از موجودي طرح ها و مشاوره و استعلام قيمت با شماره ي 021-28426179 تماس بگيريد و از همكارانم در اين بخش كمك بگيريد تا شمارو راهنمايي كنند
   ارسال محصولات صنايع فلزي سندان به همه ي نقلط ايران عزيزمون وجود داره
   و ما هم ميتونيم از طريق باربري براتون ارسال كنيم هم خودتون مي تونين ماشين هماهنگ كنين و درب كار خونه بفرستين
   هزينه ي ارسال به عهده ي مشتري مي باشد
   ممنونم از همراهي شما
   شاد و پيروز باشيد

 4. سلام و عرض خسته نباشيد خدمت شما
  من يه چند متر حفاظ نرده راه پله دارم كه ميخوام عوضشون كنم چون خيلي پوسيده شدند و زنگ زدن بخاطر اينكه در فضاي باز بودن
  حالا ميخام نرده ها رو عوض كنم و از نرده هاي شركت شما استفاده كنم
  ايا شما اين نرده هارو از من بر ميداريد ؟ قيمت نرده دست دوم چند است؟
  و اينكه قيمت هاي نرده هاي راه پله ي خود شركت از متري چند تومن شروع ميشه
  من يه طرح ساده ميخوام كه شلوغ نباشه
  ايا هر چي طرح ساده تر باشه ارزون تر در مياد؟

  1. صنایع فلزی سندان

   سلام و عرض ادب خدمت شما جناب اقاي شكرابي عزيز
   اميدوارم حالتون خوب باشه
   براي انتخاب طرح ها و براي اگاهي از موجودي طرح ها و مشاوره و استعلام قيمت با شماره ي 021-28426179 تماس بگيريد و از همكارانم در اين بخش كمك بگيريد تا شمارو راهنمايي كنند
   متاسفانه ما خريد اهن الات نداريم و شما بايد ان ها رو در بازار اهن به فروش برسونيد

   و هم چنين همه ي محصولاتي كه داريم به صورت نو ارائه مي شوند و جنس دست دوم در صنايع فلزي سندان وجود ندارد
   با توجه به اين كه دنبال طرح ساده هستين طرح هاي مدرن رو بهتون پيشنهاد مي كنم كه هم مطابق سليقه ي شماست هم قيمت مناسبي دارند
   با توجه به اينكه كار هر چي ساده تر باشه وزنش پايين تر هست قيمت مناسب تري دارد
   ممنونم از همراهي شما
   روزتون بخير

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا