Deprecated: تابع Elementor\DB::is_built_with_elementor از نگارش 3.2.0 منسوخ شده است! به جای آن از Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor() استفاده نمایید. in /home2/onlinehe/domains/sendon.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379 درب کشویی / ریلی❤️ مشاوره رایگان ❤️ صنایع فلزی سندان

درب کشویی (ریلی) و کاربرد آن

درب کشویی (ریلی) (Sliding Door) از جمله درب های متداولی می باشد که امروزه کاربرد بسیاری دارد. درب کشویی بیشترین کاربرد را در پارکینگ ها و شرکت ها و اداره ها دارند. البته که این نوع درب در داخل خانه های مسکونی نیز مورد استفاده قرار می گیرد اما حفاظ ریلی که در خانه ها استفاده می شود، از نوع دستی می باشد و در قسمت داخلی خانه مورد استفاده واقع می شود.

درب کشویی که زیردسته درب آکاردئونی است برای منازل مسکونی معمولا به عنوان درب اتاق ها، درب کمدهای دیواری و درب سرویس بهداشتی استفاده می شود و جلوه ی زیبای دو چندانی را به خانه می بخشد.

اهمیت درب کشویی

درب ریلی سندون

امنیت

درب ها به عنوان فضای جدا کننده دو فضای داخلی و شخصی و فضای بیرونی و عمومی، نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند. با گذشت زمان انواع درب ها توسط دست بشر ساخته و عرضه شد و هر روز با پیشرفت تکنولوژی و گذشت زمان، تنوع درب ها نیز بیشتر شد. درب های ساخته شده برای تمایز دو فضای خصوصی و عمومی، نه تنها نقش موجودیت و هویتشان تمایز بین دو فضا می باشد، بلکه نقش ایمنی و امنیت را نیز برای حریم خصوصی افراد ایفا می کنند.

درب ها حتی در دورانی که درب به شکل امروزی و رسمی مرسوم نبود، نقش مؤثری ایفا می کردند.

زیبایی

نکته دیگری که با توجه به زندگی و اخلاقیات ذاتی و انکار ناپذیر بشر ایجاد می شود، علاقه ژرف انسان به زیبایی می باشد. چشم انسان همیشه به دنبال زیبایی ها می گردد و با دیدن آن ها ذوقی وصف ناشدنی در وجودش نقش می بندد و نمایان می شود. این ذوق تکرار نشدنی انسان را به سمت زیبایی های بیشتر سوق می دهد و بشر را به استفاده ی بیشتر از زیبایی ها و همچنین زیبا بودن تشویق می کند.

می دانید زیبایی صفتی می باشد که احساس اعتماد به نفس را در افراد افزایش می دهد. بنابراین عجیب نیست اگر افراد به دنبال خرید خانه زیبا، لوازم زیبا، لباس های زیبا و غیره می باشند؛ چرا که در پی اعتماد بنفس و احساس خوشی که در ادامه ی آن برایشان به ارمغان می آید، می باشند.

درب ها به عنوان عنصر اصلی هر خانه، نقش شایان توجهی در امنیت و زیبایی خانه و نمای ساختمان و به موازات آن احساس آرامشی ژرف را برای ساکنان دارا می باشند. گذشته از درب اصلی و ورودی خانه، درب های داخلی خانه نیز نقش به سزایی در زیبایی خانه دارند و احتمالا یکی از آیتم هایی که افراد در هنگام بازدید از خانه، برای خرید خانه مد نظر قرار می دهند، درب های آن خانه می باشد. درب ورودی، درب اتاق ها، درب سرویس های بهداشتی و درب کمدهای دیواری، همگی نقش مؤثر و موجهی در این انتخاب دارند.

کاربرد درب کشویی

درب کشویی از جمله درب هایی می باشد که طرفداران بسیاری دارد. درب کشویی در دو نوع دستی و اتوماتیک عرضه می شود. درب کشویی اتوماتیک برای درب های پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد و درب کشویی دستی، برای درب های داخل خانه مثل درب های اتاق و سرویس بهداشتی و غیره استفاده می شود که جذابیت و زیبایی بیشتری را به خانه می دهند. تاریخچه این نوع درب به کشور ژاپن بر می گردد که امروزه با پیشرفت تکنولوژی، کیفیت این درب بسیار بالا رفته است؛ آنقدر که به عنوان درب ورودی پارکینگ و حیاط و حفظ امنیت سرمایه ی افراد، ماشین ها، به کار می رود.

مزیت های درب ریلی

استفاده از درب کشویی اتوماتیک به عنوان درب ورودی حیاط و پارکینگ ها از مزیت های بسیاری برخوردار می باشد که از جمله آن ها می توان اشاره کرد به:

  • سرعت بالای این درب که از جمله مزیت های آشکار و حائز اهمیت این نوع در می باشد. برخلاف درب های دو لنگه که می بایست زمان بیشتری را منتظر ماند تا درب باز شود و ماشین را از پارکینگ خارج کرد، این درب کمک می کند تا در استفاده از زمان صرفه جویی کنیم و همان ثانیه بدست آمده را صرف کارهای ضروریمان کنیم.
  • درب کشویی دارای عملکرد آسان در باز و بسته کردن درب، به وسیله ی ریموت. این ویژگی بسیار باب طبع روحیه ی راحت طلب انسان های امروزی می باشد که دیگر نیازی به پیاده شدن از ماشین و باز کردن درب به صورت دستی نمی باشد.
  • درب کشویی دارای سنسور حرکتی و چشم مادون قرمز می باشد کع در هنگامی که با مانعی برخورد می کند، سرعت حرکت درب کشویی را کاهش می دهد و آن را کنترل می کند تا آسیبی وارد نکند.
  • درب کشویی(ریلی) دارای حداقل آلودگی صدا در هنگام باز و بسته شدن و حداکثر قدرت می باشد.
  • درب کشویی(ریلی) ظاهر زیبا و تنوع بیشتری را در مقایسه با درب های لولایی به استفاده کنندگان ارائه می دهند.

انواع درب کشویی

درب کشویی دارای انواع مختلفی می باشد که در زیر به آن ها اشاره خواهم کرد:

  • شیشه ای
  • چوبی
  • فلزی

درب کشویی(ریلی) نسبت به درب لولایی فضای کمتری را اشغال می کند و استفاده ی بهینه ای از فضا می کند. از دیگر ویژگی های مثبت این درب، استحکام آن می باشد که می تواند امنیت کافی را برای افراد فراهم کند.

این درب کشویی در دونوع دو لنگه و یک لنگه تولید و عرضه می شود که درب کشویی دو لنگه، برای ساختمان هایی که حیاط دارند و فضای بیشتری در دسترس دارند، مناسب می باشد.

این نوع درب در طرح مختلفی ساخته و ارائه می شوند که با توجه به سلیقه خود و نمای ساختمانتان می توانید آن را انتخاب کنید و از زیبایی که به محیط می بخشید لذت ببرید.

برند سندان

درب کشویی(ریلی) در برند های مختلفی تولید می شود اما آنچه حائز اهمیت می باشد و می بایست به آن توجه کرد، کیفیت این درب می باشد که همه ی برند ها نمی توانند این درب را با کیفیت بی نظیری که این درب شایسته آن می باشد تولید کنند. درب کشویی ساخته تمام برندها نمی تواند کیفیت مشابه و استحکام بالایی داشته باشد تنها برخی شرکت ها و برندهای معتبر هستند که این درب را با کیفیتی که انتظارش را داریم تولید و عرضه می کنند درب ریلی با استحکامی بالا و قوی تا بتواند امنیت مورد انتظار را فراهم کند.

برند سندان، برندی محبوب و بی نظیر است که با کیفیتی فوق‌العاده، درب کشویی را برای شما تولید می کند. برند سندان درب ریلی را با استحکامی بی نظیر برای شما تولید می کند تا با خیالی آسوده از امنیت دلخواهتان، به ادامه ی زندگیتان بپردازید.

علاوه بر آن کافی می باشد تا طرح دلخواهتان را با تکنسین های ماهر و حرفه ای صنایع فلزی سندان در میان بگذارید تا درکشویی کاملا مطابق سلیقه ی خود را از این برند مورد اعتماد تحویل بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا