درب ویلایی دربی ایمن و زیبا

درب ویلایی (Villa door) از جمله درب های ایمن و زیبایی می باشد که به ساختمان شما جلوه خوش سیمایی می بخشد. با نصب درب فلزی در درگاه متصل کننده دو فضای داخلی و خارجی، نمایی منحصر به فرد را به خانه ی خود هدیه دهید.

درب ویلایی یا هر دری به عنوان مرز جدا کننده ی دو فضای داخلی و شخصی و بیرونی و عمومی می باشند. مرزی که حریم زندگی شخصی را برای افراد تعیین می کند و حدود اختیارات مربوط به شخص را در فضایی مختص به خودش، تعیین می کند. درب ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند؛ این حرف و اهمیتی که به در نسبت داده شده است به این معنی نمی باشد که دیگر عناصر و سازه های خانه بی اهمیت می باشند. تمام اجزای سازنده ی خانه در نوع و جایگاه خودشان مهم هستند و کارکرد مخصوص به خودشان را دارند اما درب یک ساختمان، درجه اهمیتش کمی بیشتر از دیگر عناصر تشکیل دهنده ی ساختمان می باشد.

درب ویلایی

امنیت

اجازه دهید برایتان مثالی را بیان کنم؛ بدن یک انسان را در نظر بگیرید، تمام اندام هایی که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و بدن انسان را تشکیل داده اند از اهمیت قابل توجهی برخوردارند و بدون هر یک از آن ها بدن دچار نقص فنی می شود! اما با تمام این تفاسیر عضوی در بدن می باشد که از تمام اندام ها و سلول های تشکیل دهنده، به مراتب مهم تر می باشد و بدون آن نه تنها دچار نقص فنی می شویم بلکه نیست می شویم.

حال در فضای ساختمان نیز درب یک ساختمان، از چنین اهمیتی برخوردار می باشد و نقش قلب خانه را ایفا می کند. چرا که این مفصل ارتباطی دو فضای تشکیل دهنده، آشکارترین و با اهمیت ترین خواسته و نیاز انسان را برآورده می کند؛ درب ساختمان ها یا ویلا ها برای ساکنانش امنیت را به ارمغان می آورد. بله امنیت؛ همین واژه ی کوچک و تک کلمه ای، بزرگ ترین خواسته ی بشر می باشد.

می بینید واژه امنیت همیشه در پس ذهن بشر جا دارد و در تمام انتخاب هایش صاحب نظر می باشد و آن ها را تحت الشعاع قرار می دهد. بنابراین بی راه نمی باشد اگر در به عنوان عنصر اصلی یک ساختمان رتبه ی برتری بگیرد؛ چرا که امنیت را به اعضا و ساکنان ساختمان می بخشد.

احساس امنیت با درب ویلایی

درب ویلایی نیز از جمله درب هایی می باشد که امنیت کافی و قابل انتظاری را برای ساکنان یک ساختمان پدید می آورد. با نصب کردن درب ویلایی در درگاه اتصال دهنده ی دو فضای خصوصی و عمومی، می توان امنیتی را که ساکنان ساختمان انتظارش را دارند، به آن ها بخشید و احساس امنیت و به تبع آن احساس آرامش را به آن ها تزریق کرد.

در ویلایی با استحکام و تدامومی که دارد، مانع ورود سارقین و سرقت از ساختمان می شود. نصب در ویلایی ساختمان و به طبع ساکنانش را از گزند آسیب های مالی که ممکن است به دلیل عدم امنیت برایشان رخ دهد، حفظ می کند. بنابراین در ویلایی، ساکنان یک ساختمان را از خسارت های مالی، جانی و شاید حتی روحی احتمالی که ممکن است افراد بدون حفاظتی صحیص، با آن مواجه شوند، حفظ می کند.

درب ویلایی و زیبایی سیمای شهر

درب حیاط

گذشته از آن، درب ویلایی با زیبایی و وجهه ی منحصر به فردش نمایی خوش سیما و فوق العاده را به ساختمان می بخشد و تأثیر بی نظیری در سیمای مناسب و زیبایی بصری جداره شهری دارد. جلوه شایسته بصری شهر، سرزندگی فوق العاده و چشمگیری به شهر و به تبع آن به شهروندان می بخشد و در کل حس شادی و امیدواری شهروندان شهرهای سرزنده به مراتب بیشتر از شهرهای کسل کننده و بی روح می باشد. قطع به یقین زمانی که یک شهر سرزنده باشد، حس لذت بخش زندگی و امید به جان شهروندان نفوذ می کند و موجب می شود شهروندان با گام هایی امیدوار و راسخ در شهر قدم بر دارند. درب ویلایی با سیمای مطلوبی که به جداره شهر می بخشند، در حد و اندازه ی خودشان سهم به سزایی در این سرزندگی شهری دارند.

طراحی درب ویلایی

مضاف بر آن که درب ویلایی با طرح زیبا و بی نظیرش و جلوه ی مناسب و زیبایی که به نمای ساختمان می بخشد، موجب می شود ساکنان ساختمان نیز حس شادی و اعتماد به نفس قابل توجهی به دست آورند. چرا که از ویژگی های ذاتی بشر، علاقه به زیبایی ها و زیبا بودن است و پیوسته در تلاش است تا هم خودش و هم متعلقاتش از زیبایی چشمگیری برخوردار باشد. درب ویلایی نیز از جمله متعلقاتی می باشد که می تواند با پیوست شدن به بخش و سهم کوچکی از زندگی مادی بشر، حس اعتماد به نفس را در او ارتقاء دهد و احساس شادی و به طبع آرامشی عمیق را به او هدیه دهد.

با توجه به روحیه ی زیبا طلب و امنیتی که همواره خواستار و در جستجوی آن می باشد، فکر می کنم استفاده از درب ویلایی در جایگاه مرزی مرئی برای جدا کردن دو فضای شخصی و خصوصی و عمومی و همگانی، انتخاب مناسب و شایسته ای باشد. بنابراین درب ویلایی با داشتن هر آن چه در انتظار و خواست شما می باشد، گزینه ای فوق العاده می باشد.

برند سندان

تمام محصولاتی که تولید می شوند و در بازار عرضه می شوند، کیفیت های متفاوتی دارند و در انواع مختلفی از کیفیت ها به دست مخاطب می رسند. درب ویلایی نیز از دسته این محصولات، خارج نمی باشد و در انواع مختلفی از کیفیت ها عرضه می شود. برندهای متفاوتی می باشند که درب ویلایی را برای ساختمان ها تولید می کنند اما تنها برخی از آن ها هستند که درب ویلایی با کیفیتی مرغوب و ماندگار تولید می کنند.

از جمله ی این برندهای محبوب، برند سندان می باشد که به عنوان یک برند فوق حرفه ای و کارآمد درب ویلایی را با کیفیتی بی نظیر برای شما مخاطبان عزیز تولید می کند و به عرضه می رساند. برند سندان درب ویلایی را با استحکامی فوق العاده و عمری طولانی برای شما تولید می کند. مضاف بر آن که برند سندان در ساخت این نوع درب ها، به طرح آن ها نیز توجه بسیاری می کند و درب هایی با استحکام و طرحی چشمگیر تولید می کند. با اطمینان به برند قابل اعتماد سندان، می توانید درب ویلایی با امنیت بالا و طرحی بی نظیر تهیه کنید و امنیت و زیبایی را به خانه خود ببرید.

6 دیدگاه دربارهٔ «درب ویلایی دربی ایمن و زیبا»

 1. لام و دست مریزاد به اینهمه خلاقیت و هنر در طراحی و اجرا .
  برای ویلای من واقع در لواسون یه درب طراحی کردین که تو کل لواسون تکه . هر کی میبینه انگشت به دهن میمونه . من با سایت شما از طریق گوگل اشنا شدم و ازتون خرید کردم . از انتخابم خیلی راضی ام و هر کی پرسیده دربو از کجا گرفتی شرکته شمارو بهش مغرفی کردم . خلاصه خواستم ازتون تشکر کنم بابت اینهمه خوش قولی و طراحی های زیبا که به ساختمون ما روح بخشید . با سپاس از اقای میرزایی که دلسوزانه مارو راهنمایی کردن .

  1. صنایع فلزی سندان

   سلام و عرض ادب خدمت شما جناب شكري عزيز
   اميدوارم حالتون خوب باشه
   ممنونم كه به ما اعتماد كرديد و شركت صنايع فلزي سندان رو براي خريد درب انتخاب كرديد
   بسيار سپاس باعث نظري كه در مورد مجموعه ي ما گذاشتين
   و باعث افتخار ماست كه مشتري از كار ما واضي باشه و بتونيم لبختد رضايت رو رو لب هاشون بنشانيم
   ممنونم كه ما رو فراموش نكردين و پس از گذشت ندت ها از اجراي پروژه تون براي ما كامنت گذاشتين
   حمايت شما باعث دل گرمي مجموعه و پشتكار بيشتر كل مجموعه مي شود
   اميدوارم در تمام مراحل زندگي موفق و پيروز باشيد
   روزتون بخير

 2. با سلام
  یک در ویلایی دارم که حدودا ۳.۵ متر عرض و ۳ متر ارتفاع دارد و از نوع فر فورژه می باشد
  روش اهن‌کشی انجام شده و میخا هم برای سر در از حفاظ های شما استفاده کنم
  ولی نمی دانم کدام حفاظ مناسب است و مانع ورود دزد و افراد به داخل ویلا می شود
  چون متراژ ان زیاد نیست و در خد ۳ متر است
  قیمت برایم ان چنان اهنیای ندارد
  بیشتر به دمبال زیبایی و ایمنی کار هستم
  بن نظر شما چه ارتفاعی و چه تراکمی برای سر در ورودی مناسب می باشد
  بین حفاظ های قدیمی و خفاظ های موسوم به حفاظ شاخ گوزنی کدام یک کارایی بیشتری دارند؟

  1. صنایع فلزی سندان

   سلام و عرض ادب خدمت شما جناب اقاي محمودي
   اميدوارم حالتون خوب باشه
   در بخش حفاظ روي ديوار ما مدل هاي بسيار متنوعي داريم كه با توجه به اينكه فرمودين مسئله ي اقتصادي و قيمت ندارين بهترين پيشنهاد ما به شما مي تونه حفاظ ليليوم با تراكم سه گل و ارتفاع صد و بيست سانتي متر باشه
   و همچنين در اولويت بعدي به ترتيب حفاظ ابشاري با تراكم چهارده و ارتفاع صد و بيست و سپس حفاظ شاخ گوزني با تراكم بيست و پنج و ارتفاع صد و بيست
   اين سه حفاظ ايمن ترين و زيبا ترين حفاظ هايي هيتند كه در مجموعه ي ما توليد مي شوند
   براي اطلاعات بيشتر و راهنمايي و مساوره رايگان و هم چنين هماهنگي وقت بازديد براي اعزام كارشناس مي تونين با شماره ي شركت تماس بگيريد
   بازديد براي تهران و كرج رايگان مي باشد
   روزتون خوش
   موفق باشيد

 3. سلام
  خسته نباشید
  من حدود ۴ ماه پیش از شما یک درب فلزی برای پارکینگ ساختمان گرفتم که بعد از این که سفارش رو تحویل گرفتم و نصب رو برای من انجام دادین متوجه شدم که با این همه زیبایی و فنی بودن درب که حاصل تلاش کارکنان شرکت شما می باشد بهترین انتخاب برای خرید شرکت شما می توانست باشد
  و من از شما تشکر ویژه ای دارم بابت زحمتی که کشیدید و درب فلزی پارکینگ دقیقا همون طرحی بود که من انتخاب کرده بودم
  دقیقا عین عکسش برام در اوردین
  خیلی ممنونم از شما و همه ی کارکنان مجموعه سندان

  1. صنایع فلزی سندان

   سلام ى عرض ادب خدمت شما دوست عزيز
   اميدوارم حالتون خوب باشه
   ممنونم از انرژي مثبتي كه براي مجموعه ما فرستادين
   و ممنونم از كامنت پر محبت شما
   بسيار خوش حالم از اين كه از انتخاب خودتون براي خريد از مجموعه سندان راضي هستين
   همين رضايت مشتريان عزيز باعث مي شه كه بتونيم رو كار بيشتر تمركز كنيم و در صدد حل كردن مشكلات و كم و كاستي هاي مجموعه باشين
   ممنونم ميشم اگه ما رو به دوستان و نزديكان خود معرفي كنين و از شرايط و تخفيفاتي كه شركت براي معرفي كنندگان گذاشته بهره مند بشيد
   ممنونم از همراهي گرم ى صميمانه ي شما
   روزتون بخير
   موفق باشيد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا