درب آکاردئونی مدل جدید به همراه لیست قیمت 30 خرداد

درب آکاردئونی (Accordion door) همیشه از بین انواع درها، جزو پرطرفدارترین ها بوده است. اگر به آپارتمان های مختلف سر بزنید به احتمال زیاد با این درها روبرو خواهید شد، حفاظ آکاردئونی با قیمت بسیار مناسب خود علاوه بر راحتی که به افراد می دهد، باعث احساس امنیت بیشتر هم می شود. از این نوع در می توان هم در داخل محیط خانه و هم خارج از آن استفاده کرد. درهای آکاردئونی سبک فضای بیرونی خانه شما را تکمیل می کنند. معمولاً در محیط داخلی خانه از این نوع درها برای باز کردن قسمت كامل یک اتاق نشیمن، اتاق ناهار خوری یا آشپزخانه استفاده می شود. درهای شیشه ای آکوردئونی در هنگام بسته بودن طول دیوارها را می پوشانند و در هنگام باز کردن کاملاً تا یک یا هر دو طرف تا می خورند.

درب آکاردئونی

قیمت درب آکاردئونی

قیمت حفاظ آکاردئونی با توجه به جنس آن ها و البته کیفیت می تواند متفاوت باشد. اگر قصد استفاده از این درها را دارید متناسب با ویژگی های مختلف قیمت نرده آکاردئونی برای هر متر مربع می تواند از 200 هزار تومان شروع شده و به 2 میلیون تومان هم برسد اما قطعا ارزش هزینه ایی که می شود را خواهد داشت چرا که با امنیت بالایی که حفاظ آکاردئونی ارائه می کند مانع از سوء استفاده از حریم شخصی شما خواهد شد. با خرید درب آکوردئونی از صنایع فلزی سندون می توانید علاوه بر افزایش زیبایی ورودی های خود از امنیت کامل درب ها و همچنین کیفیت آن ها مطمئن باشید.

لیست قیمت درب آکاردئونی تسمه 5 میلیمتر به روز رسانی شده در تاریخ 30 خرداد سال 1400

ردیفمدل کالاواحدتسمه 5 میلی متر
1درب آکاردئونی طرح دو گلمترمربع1090 هزار تومان
2حفاظ آکاردئونی طرح سه گل (چهار خم)مترمربع1137 هزار تومان
3حفاظ آکاردئونی طرح چهار گلمترمربع1205 هزار تومان
4درب آکاردئونی طرح تسمه دوبل (پرچ مخفی)مترمربع1596 هزار تومان
لیست قیمت درب آکاردئونی تسمه 5 میلی‌متر

لیست قیمت حفاظ آکاردئونی تسمه 4 میلی‌متر به روز رسانی شده در تاریخ 30 خرداد سال 1400

ردیفمدل کالاواحدتسمه 4 میلی متر
1حفاظ آکاردئونی طرح دو گلمترمربع1025 هزار تومان
2درب آکاردئونی طرح سه گل (چهار خم)مترمربع1055 هزار تومان
3درب آکاردئونی طرح چهار گلمترمربع1125 هزار تومان
4حفاظ آکاردئونی طرح تسمه دوبل (پرچ مخفی)مترمربع—————
لیست قیمت درب آکاردئونی تسمه 4 میلی‌متر

مزایای استفاده از درب آکاردئونی

1- درب آکاردئونی مناسب برای خانه های ویلایی و قیمت آن

درب آکاردئونی استفاده کنید اگر، خانه ویلایی دارید که درهای استفاده شده جلوی دید شما و لذت بردن از محیط را گرفته است؟ آیا در یک پنت هاوس مرتفع با نمای چشم انداز زندگی می کنید؟ استفاده از درب آکاردئونی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از محیط خارجی خانه و محل سکونت خود نهایت لذت را ببرید.

2- حفاظ آکاردئونی مناسب برای آب و هوای گرمسیری و قیمت آن

حفاظ آکاردئونی مناسب برای افرادی که در آب و هوای گرم یا گرمسیری زندگی می کنند می خواهند از بیرون از منزل هم لذت ببرند. درب های تاشو و یا آکاردئونی با داشتن قیمت مناسب این امکان را به شما می دهند تا فضای بیرون از منزل شما را گسترش می دهد و از آب و هوا استفاده کنید.

3- درب آکاردئونی مناسب برای انواع میهمانی و باربیکیو 

آیا خانه شما برای باربیکیو ها و مهمانی های تابستانی کمی شلوغ به نظر می رسد؟ درب های آکاردئونی تاشو فضای سرگرمی جالب و کاربردی ایجاد می کنند. میهمان ها می تواند به راحتی از محیط داخل و خارج از خانه استفاده کنند.

4-داشتن فضای محدود

درب آکاردئونی برای بزرگتر کردن فضاهای کوچک هم استفاده می شوند. برخی از مردم به جای ساخت محیطی وسیع، درهای به سبک آکاردئون را ترجیح می دهند. دیگران نرده های آکاردئونی را بیشتر از ساختن یک محوطه اضافی ترجیح می دهند.

5-نیاز به فضای بیرون از منزل

درب آکاردئونی بسیار جذاب است برای افرادی که عاشق فضای بیرون از منزل هستند و از طبیعت لذت می برند، احتمالا بیشتر برای نرده ها سرمایه گذاری می کنند.

البته شاید درب آکاردئونی برای همه مناسب نباشد. اگر خانه شما به مرمت و بازسازی اساسی نیاز دارد، نرده های آکاردئونی احتمالاً اولین اولویت شما نخواهند بود.

در ادامه عواملی که در قیمت نهایی نرده های آکاردئونی تأثیر می گذارند را بررسی می کنیم.

موارد مورد استفاده درب آکاردئونی

درب آکاردئونی می تواند از چوب، فایبرگلاس، استیل یا آلومینیوم ساخته شوند. شیشه مورد استفاده در درهای آکوردئونی می تواند استاندارد، رنگی، عایق بندی شده، کم انتشار باشد (جلوگیری از ورود اشعه به محیط داخلی)، آینه کاری، تزئینی و موارد دیگر می تواند به هزینه نهایی این درها اضافه کند.

آب و هوا

اگر در شرایط آب و هوایی خنک تری زندگی می کنید، برای کارآمد بودن درب ها به عایق اضافی احتیاج دارید. اگر در آب و هوایی بسیار آفتابی زندگی می کنید، احتمالاً باید از شیشه کم رنگ (یا E-low) استفاده کنید.

محل سکونت

اگر در یک منطقه لوکس زندگی می کنید نصب در می تواند هزینه اضافی داشته باشد. البته همیشه این مورد صادق نیست!

اما نصب درب های آکاردئونی می تواند به جذابیت و امنیت خانه شما کمک بسیاری کند.

حفاظ آکاردئونی

کاربردهای درب های آکاردئونی

1 درب آکاردئونی خانگی

خانه خود را به یک در آکاردئونی سفارشی مدرن مجهز کنید و از فضای اضافی ایجاد شده لذت ببرید. درهای آکاردئونی یک طرفه بی سر و صدا هستند و معمولا برای اتاق خواب ها استفاده می شوند، در حالی که درهای دو طرفه برای آشپزخانه ها یا اتاق های خانوادگی مناسب هستند.

2-اضافه کردن امکانات بیشتر به محیط

با استفاده درب آکاردئونی می توانید به راحتی محیطی کاملا ایزوله برای کنفرانس ها و جلسات کاری خود داشته باشید، درهای آکوردئونی با طراحی سبک های کار پویا و چندگانه، با قدرت و دوام هستند.

درب آکاردئونی کوره ای

برقراری امنیت با حفاظ های آکاردئونی

اگر قصد دارید که محیط داخلی را ایمن و عاری از هرگونه خطر حفظ کنید این نوع درب ها می توانند کار را برای شما بسیار راحت کنند. علاوه بر این ها حریم خصوصی شما نیز با این نرده ها حفظ خواهد ماند. چرا که علاوه بر داشتن امنیت بالا از انتقال صدا جلوگیری می کند بنابراین می توانید از امنیت جلسات کاری خود مطمئن باشید. برای مثال اگر به طور دائم در شرکت یا محل کار خود کنفرانس و جلسات کاری مختلفی دارید با نصب نرده های آکاردئونی و دیواره های عایق صدا محیطی بی سر و صدا و بی نظیر برای همکاران و یا کارمندان خود ایجاد کنید که بدون درهایی مطمئن و با قیمت مناسب این کار تقریبا غیر ممکن خواهد بود.

https://bit.ly/2PHn9eB

امروزه کاربرد نرده آکاردئونی در زمینه های مختلف بیشتر از هر زمان دیگری خود را نمایان می کند برای مثال بیمارستان ها را در نظر بگیرید، بدون داشتن درب ها و نرده های مناسب امکان خدمات رسانی به اکثر بیماران با مکشل روبرو خواهد شد چرا که بدون استفاده از درهای مناسب باید شاهد ایجاد سر و صدای زیاد و در نتیجه ناراحتی هرچه بیشتر بیماران بود. یکی از کاربردهای درب ها و نرده های آکوردئونی دقیقا در همین شرایط می باشد چرا که این نوع درها به راحتی می تواند بیماران مختلف را از یکدیگر جدا کند و در صورت نیاز به بیماران به صورت جداگانه رسیدگی شود .

درب آکاردئونی الکترواستاتیکی

نتیجه گیری

درب های آکاردئونی متناسب با کیفیت درب، می توانند تا چندین سال پاسخگوی نیازهای شما باشند. نصب این نوع درب ها قبل از درب های ورودی محل سکونت و یا آپارتمان ها، می تواند علاوه بر امنیتی که درهای ورودی ارائه می کنند یک نوع دیگر از امنیت را برای محل سکونت شما به ارمغان بیاورد که عبور از آن کار آسانی نخواهد بود.

دو خانه را فرض کنیم که یکی از آن ها درب آکاردئونی برای درب ورودی خود دارد و دیگری درب آکوردئونی ندارد، اگر شخصی قصد ورود به این خانه ها را داشته باشد مسلما خانه ای را انتخاب خواهد کرد که یک لایه امنیتی دارد، چرا که در مدت زمان کمتری می تواند وارد خانه شود. با نصب درب های آکوردئونی دو لایه امنیتی خواهید داشت و ورود به خانه را برای افرادی که قصد سوء استفاده دارند تقریبا غیر ممکن خواهید کرد و علاوه بر این می توانید هر زمانی که بخواهید درب آکوردئونی را قفل و یا در حالت باز قرار دهید، این کار به راحتی قابل انجام خواهد بود.

در صورتی که علاوه بر درب آکاردئونی نیاز به خرید درب فلزی داشتید از این قسمت اقدام کنید.

درب آکاردئونی اتوماتیک , درب آکاردئونی اراک , درب آکاردئونی ارزان , درب آکاردئونی استیل , درب آکاردئونی اصفهان , درب آکاردئونی ام دی اف , درب آکاردئونی اهواز , درب آکاردئونی با قفل توکار , درب آکاردئونی با قفل مخفی , درب آکاردئونی با قیمت , درب آکاردئونی بابل , درب آکاردئونی بالکن , درب آکاردئونی برای اتاق خواب , درب آکاردئونی برای سرویس بهداشتی

https://tinyurl.com/cwtbvjfu

سوالات متداول

بهترین درب آکاردئونی برای آپارتمان کدام است؟

بهترین نمونه درب های آکاردئونی مدل چهار گل و پنج خم می باشد که به علت تعداد تسمه های بیشتر متراکم تر است و خم های طراحی شده مانع از دیلم انداختن و خم کردن درب می شود.

قیمت درب آکاردئونی بر چه اساس است؟

قیمت درب آکاردئونی بر اساس ابعاد درب شما محاسبه می شود، بنابراین شما می توانید برای اندازه گیری ابعاد درب و دریافت پیش فاکتور با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

برای سفارش درب آکاردئونی باید چه کاری انجام دهیم؟

برای خرید درب آکاردئونی و گرفتن مشاوره می توانید با کارشناسان سندان با شماره 02128426179 تماس بگیرید.

آیا درخواست کارشناس برای اندازه گیری دقیق درب آکاردئونی، هزینه ای دارد؟

اعزام کارشناس در تهران و کرج کاملا رایگان است.

30 دیدگاه دربارهٔ «درب آکاردئونی مدل جدید به همراه لیست قیمت 30 خرداد»

  1. صنایع فلزی سندان

   سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزيز
   اميدوارم حالتون خوب بوده باشه
   بستگي به شرايط پروژه دارد ون بعضا بعضي از پروژه ها قابليت اجرا براي درب پاركينگ را دارند و بعضا شرايط به گونه اي است كه نمي توان درب اكارديوني نصب كرد
   براي اينكه از اين امر مطمئن باشيد بايد كارشناسمون بيان و از كارتون بازديد كنند
   بازديد براي تهران و كرج به صورت كاملا رايگان انجام مي شود
   برای هماهنگي وقت بازديد و گرفتن مشاوره می توانید با کارشناسان سندان با شماره 02128426179 تماس بگیرید.
   ممنون از همراهي شما

 1. ام خوبین
  بهترین نوع حفاظ اکاردئونی کدوم حفاظه ؟من هر جا زنگ ردم هر کدوم یه چیزی به ما گفتن . پاک کلافه شدیم . شما میشه راهنمایی کنین مارو ؟ بین سه گل و دو گل کدوم بهتره؟ و ایا روشون قفل نصب میشه ؟ من میخام از داخل هم درب رو بتونم قفل بزنم .
  بهترین نوعش چه حفاظیه ؟ بین اکاردئون و این لولایی قدیمی ها کدوم امنیت بالاتری داره ؟ ممنون میشم اگه بنده رو راهنمایی بفرمایید
  و در اخر هم بابت مطالب خوب و سایت مفیدتون ازتون کمال تشکر رو دارم . موفق باشید. خدانگهدار

  1. صنایع فلزی سندان

   سلام‌و عرض ادب خدمت شما جناب افثقای سنایی
   امیدوارم‌ حالتون خوب باشه
   ما درب های اکاردیونی با طرح دو‌گل لوزی، سه گل و‌چهار گل لوزی تپلید می کنیم‌که بهترین نوع ان طرح چهار گل لوزی چهار خم است ولی بهینه ترین گزینه و محبوب ترین حفاظمون حفاظ اکاردیونی سه گل لوزی چهار خم است که در حالت پیش فرض دوتا جای قفل اویز دارد که یکی از جای قفل ها در بیرون و دیگری از داخل است که شما زمانی که داخل منزل باشید می تونین قفل کنین و اگر مشتری بخواهد یک قفل سی ان سی سده ی مخفی هم روی درب نصب می شود که قیمت ان به صورت جداگانه لحاظ می شود و نوع قفل ان قفل ضد اسید گیرا می باشد
   قطعا حفاظ اکاردیونی هم به لحاظ امنیت هم کم جا گیر بودن بهترین گرینه می باشد
   برای هماهنگي وقت بازديد و گرفتن مشاوره می توانید با کارشناسان سندان با شماره 02128426179 تماس بگیرید.
   ممنونم از همراهی شما

 2. سلام
  ببخشید نیاز به یک درب اکاردیونی برای جدا کردن فضایی در داخل منزل رو دارم که هم بتونم در موقع هایی که مهمون داریم به راحتی باز و بسته کنم هم مثل دیوار عمل نکنه که محدودیت ایجاد بکنه
  مطالبی که در مورد درب اماردیونی منتشر کردید رو با دقت خواندم
  اما متاسفانه جیزی در مورد درب اکاردیونی چوبی ننوشته بودین
  گفتم شاید تولید می کنین ولی عکسش رو‌نذاشنین‌
  به طور کلی برای حدا کردن فضای داخلی خانه حفاظ اکاردیونی چوبی قشنگ تر و زیباتر میشه یا حفاظ اکاردیونی فلزی
  لازمه بگم که اصلا مقصود ما برقراری امنیت نیس
  و فقط می خواهیم به عنوان جدا کننده از اکاردیون استفاده کنیم
  لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید

  1. صنایع فلزی سندان

   سلام و عرض ادب خدمت شما جناب اقای استخری عزیز انیدوارم حالتون خوب باشه
   مجموعه ی سندان تولید محصولات فلزی را انجام‌می دهد و در زمینه ی محصولات چوبی کار نمی کند
   برای جداسازی دو فضا حفاظ درب اگاردیونی فلزی مناسب نمی باشد زیرا درب اکاردیونی ای که شرکت ما تولید می کند برای محافظت از دست برد سارقان می باشد و‌ امنیت را برای منزل شما به ارمغان می اورد و جنبه ی دکوری ندارد
   برای جدا کردن فضا ها می توانید از پارتیشن های سی ان سی شده ی ما سفارش بدین و استفاده لازم رو ببرید
   برای هماهنگي وقت بازديد و گرفتن مشاوره می توانید با کارشناسان سندان با شماره 02128426179 تماس بگیرید.
   ممنونم از همراهی شما

 3. رضا زاده

  سلام
  خوبين
  شبتون بخير
  ببخشيد كارهاي شما ضمانت پس از فروش هم داره؟
  تا چند ماه گارانتي مي كنيم كاراتونو؟
  و گررانتي شامل چه مواردي ميشه
  اگه درب اكارديوني خريديم و پس از يك ماه رگلاژش به مشكل خورد زنگ بزنيم شركت ميان درست كنن؟
  در مورد همه چي توضييح دادين ولي متاسفانه اين يك مورد رو از قلم انداختين
  ممنون ميشم در موردش در يك كامنت توضييح بديد
  و سوال دوم اينكه ايا شما فروش به صورت اقساطي هم داريد كه چك كارمندي قبول كنين؟
  يا همه ي مبلغ به صورت يكحا بايد پرداخت بشه ؟
  ممنونم از شما

  1. صنایع فلزی سندان

   سلام اقای رضا زاده ی عزیز
   امیدوارم حالتون خوب باشه
   بله تمام محصولات ما تا شش ماه ضمانت پس از فروش دارند
   و اگر جایی از ان دچار ایراد باشد که ایراد از طرف شرکت باشد با تماس با شرکت و ثبت درخواست خود به در خواست شما رسیدگی می شود و در کوتاه ترین زمان نصاب های ما برای رفع مشکل خدمت شما میرسن و مشکل حفاظ ها رو بر طرف می کنند
   در مورد رگلاژ در هم همین طور
   برای اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان سندان با شماره 02128426179 تماس بگیرید.
   ممنونم از همراهی شما
   پیروز باشید

 4. سلام‌ و خسته نباشید
  هفته ی پیش من به شرکت شما در اکاردیونی سه گل لوزی چهار خم سفارش دادم با رنگ قهوه ای الکترو استاتیک . و پریروز اومدن برای من نصب رو انجام دادند
  من هم از متریال در هم از باز و بسته شدن روان در خیلی راضی هستم
  و خواستم به کسانی که تازه میخوان سفارش درب به شرکت سندان بدن بگم که بدون هیچ نگرانی و با خیال راحت سفارش خودتون رو بدارید که پشیمون نمی شید
  هم رفتار کارکنان هم اصولی کار کردن همه ی مجموعه و از اینا مهم تر مشتری مداری و خوش قولی کارکنان شرکت بیشتر باعث خوشحالی شما می شود

  1. صنایع فلزی سندان

   سلام‌جناب اقای رسولی عزیز
   امیدوارم خوب باشید
   ممنونم از کامنت پر از مهر شما
   و خیلی خوش حالم از اینکه از درب اکاردیونی که برای شما نصب مردید رضایت کامل دارید و ان را به دیگران هم پیشنهاد می کنین
   کامنت های مثبت شما باعث می شود ما به تلاش خود مصمم تر ادامه دهیم و به فکر تولید محصولات جدید تری برای شما عزیزان باشیم
   ممنون که ما رو با کامنت ها تون حمایت می کنین
   ممنون از همراهی گرم و صمیمانه ی شما
   شاد و پیروز باشید

 5. سلام‌
  خوبید
  برای در خونمون یه در اکاردیونی می خواهم تا امنیت منزلمون رو حفظ کنم
  چند سوال از شما داشتم
  منظور از دو گل سه گل و چهار گل چیه ؟
  کدام یک از درهای ضد سرقت مناسب تر است
  قفل درهاتون به چه صورت است
  شما برای منزل مسکونی چه نوع دربی را بیش‌ تر توصیه می کنین ؟
  ایا بازدیدتون برای ورد آورد هم رایگان می باشد
  هزینه ی حمل به چه صورت است
  برای ایم که کاتالوگ محصولاتتون رو دریافت کنم باید با چه شماره ای تماس بگیرم
  ممنون می شوم بنده رو راهنمایی بفرمایید
  سپاس از شما

  1. صنایع فلزی سندان

   سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای حیدری عزیز
   امیدوارم که حالتون خوب باشه
   در هایی که در صنایع فلزی سندان تولید می‌شود درب دو گل لوزی و ۳ گل لوزی چهار خم و چهار گل لوزی می باشد که ایمن ترین درب ما در حال حاضر درب چهار گل لوزی می باشد که از ایمنی بسیار بالاتری هستش و بهینه ترین گزینه ما هم به لحاظ ایمنی و هم به لحاظ قیمتی طرح سه گل لوزیه چهار خم می باشد که محبوب ترین درب ما در بین درب های ساخته شده در صنایع فلزی سندان می باشد به صورت پیش‌فرض درب دارای دو قفل آویز می باشد یکی در بالا و یکی در پایین قرار دارد که می‌توان قفل کتابی بهش زد و اگر مشتری بخواهد قفل مرکزی که به صورت مخفی یا سی ان سی هم برای شان کار می‌کنیم که هزینه جدا بابت این قفل مخفی باید پرداخت شود برای درب های مسکونی بیشتر طرح سه گل لوزی و چهار گل مناسب می باشد که با توجه به بودجه تان می توانید بین آنها انتخاب فرمایید هر دو از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند بازدید برای تهران و اطراف تهران به صورت رایگان انجام می شود و هزینه حمل و نصب درب هم برای برد و بعد به صورت رایگان انجام می پذیرد برای اینکه وقت بازدید خودتون رو دریافت بفرمایید و اینکه کارشناسان برای شما کاتالوگ را ارسال کند می توانید با شماره تلفن شرکت یعنی شماره 021-28426179 و از مشاوره ما بهره مند شوید
   ممنون از همراهی شما

 6. صنایع فلزی سندان

  سلام و عرض ادب
  یک درب اکاردیونی برای ورودی منزلم می خوام که عرضش یک متر و ده سانت و ارتفاعش دو‌متر و پانزه است و دارای پنجاه سانت هم کتیبه است که می خوام قیمت کتیبه هم اکاردیونی بخوره وای جز درب نباشه و ثابت باشه
  و درب اکاردیونی هم از چپ باز بشه و در سمت راست جمع بشه
  رنگی که می خواهم رنگ مسی چکشی است که به صورت کوره ای باشه
  اصلا نمی خوام از رنگ روغنی استفاده بشه
  و درب دارای دو قفل اویز و یه دونه قفل مخفی باشه
  ایا این امکان برای سرکت شما وجود داره؟

 7. سلام و عرض ادب
  یک درب اکاردیونی برای ورودی منزلم می خوام که عرضش یک متر و ده سانت و ارتفاعش دو‌متر و پانزه است و دارای پنجاه سانت هم کتیبه است که می خوام قیمت کتیبه هم اکاردیونی بخوره وای جز درب نباشه و ثابت باشه
  و درب اکاردیونی هم از چپ باز بشه و در سمت راست جمع بشه
  رنگی که می خواهم رنگ مسی چکشی است که به صورت کوره ای باشه
  اصلا نمی خوام از رنگ روغنی استفاده بشه
  و درب دارای دو قفل اویز و یه دونه قفل مخفی باشه
  ایا این امکان برای سرکت شما وجود داره؟

  1. صنایع فلزی سندان

   سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای بیشه امیدوارم که حالتون خوب باشه و روزگارتون خوش و خرم باشد
   برای این که اندازه های دقیق در بتون برداشته بشه باید با شماره شرکت تماس بگیرید و آدرستون رو محبت بفرمایید که کارشناسان بیان اندازه های دقیق را برداشت کنند تا در موقع نصب در دچار مشکل نشویم بازدید برای تهران و اطراف تهران به صورت رایگان می باشد برای قسمت کتیبه در هم میتونید به صورت آکاردئونی کار را انجام دهید و هم میتونید این قسمت به صورت شاسی کشی با پروفیل های مختلف انجام بشه رنگ‌هایی که در صنایع فلزی سندان انجام میشود رنگ مشکی قهوه ای مسی چکشی و سفید نقره ای می باشد که می توانید بین این رنگ ها انتخاب کنید که خوشبختانه رنگی که انتخاب گردید جزو رنگبندی ما می باشد رنگ های ما کلاً به صورت کوره ای الکترواستاتیک پوشش درجه یک می باشد و اصلاً به هیچ عنوان از رنگ روغنی استفاده نمی‌کنیم و در قراردادی که برای شما ارسال می شود همین مورد ذکر می‌شود در به صورت پیش فرض دارای دو در قفل آویز یکی در بالا و دیگری در پایین می باشد و در مرکز اگر بخواهیم قفل مخفی به صورت سی ان سی کار می‌شود ممنونم از همراهی شما روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

 8. سلام
  سال نو بر شما و‌همه ی همکارانتون مبارک باشه
  من برای کارگاه خود یک درب اکاردیونی می خودم که بتونم اون رو‌جا به جا کنم در واقع درب اکاردیونی بدون چار چوب می خواهم که روی پایه باشه و بتونم جاهای مختلف کارگاه را جدا کنم و‌هر موقه خواستم برش دارم و در جای دیگه قرار دهم
  و می خواهم که تمام اکاردیون باشد و ارتفاع ان یک متر در طول سه متر یا دو و نیم باشد
  ایا شما این نوع حفاظ را تولید می کنین ؟
  برای ثبت سفارش خود و‌ گرفتن وقت بازدید با چه کسی در ارتباط باشم

  1. صنایع فلزی سندان

   سلام و عرض ادب خدمت شما جناب قراری عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه بنده هم به نوبه خودم سال نو را به شما تبریک عرض می کنم و امیدوارم سال پیش رو سال خوبی برای شما باشه دربهای آکاردئونی که ما تولید می‌کنیم برای محافظت از درب های ورودی ساختمان و یا پارکینگ به صورت فلزی ساخته می‌شود و این درب کارگاهی که شما برای جداسازی فضا می خواهید متاسفانه شرکت ما تولید نمی کنه و این حفاظی که شما در موردس گفتن این حفاظ برای امنیت کالا در داخل کارگاه ها و کارخانه ها بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد که جابجایی آن هم امکان پذیر می باشد ولی متاسفانه شرکت ما این نوع در را تولید نمی کند ببخشید از اینکه نتوانستیم در خدمت شما باشیم روز خوبی داشته باشید خدانگهدار

 9. بازتاب: درب آکاردئونی و بررسی ویژگی یک حفاظ و نرده استاندارد – پایگاه خبرخوان_اقتصادی

 10. بازتاب: درب آکاردئونی - وب نید

 11. بازتاب: بهترین ابزار وبلاگ ، بهترین ابزار سایت

 12. سلام خسته نباشید
  ببخشید برای واحد آپارتمانی مون می خوام از این حفاظ های آپارتمانی شما استفاده کنم ممنون میشم راهنمایی کنید و بفرمایید که چه حفاظی برای حفاظ آپارتمان مناسب می باشد بین حفاظ آکاردئونی و حفاظ های لولایی بیشتر کدام یک از امنیت بیشتری برخوردار هستش و کارایی بالاتری داره و چه فرقی بین حفاظهای سه گل و چهار گل می باشد و کدام یک از ایمنی بهتری برخوردار است
  ممنون میشم راهنمایی کنید و بگید که بهترینه دربی که می توانند انتخاب کنم چه حفاظیه و آیا برای تهران هم بازدید می‌ کنید که من آدرسم رو بگم و همکارانتان تشریف بیارن خیلی ممنونم از شما خوش باشید

 13. سلام خسته نباشید و می‌خواستم از این حفاظ های لولایی شما برای درب منزلم استفاده کنم میخواستم بدونم برای اینکه مدل هاتون رو ببینم باید به کجا تماس بگیرم تا برای من ارسال کنید و آیا اختلاف قیمت زیادی بین حفاظ آکاردئونی و حفاظت لولایی با وجود داره ممنون میشم اگه راهنمایی کنید و بفرمایید که خود شما چه دربی رو پیشنهاد می کنید و حدودا چقدر زمان میبره که ما دارای این حفاظ ها بشیم و نصب اون درب چقدر زمان میبره آیا در روزهای تعطیل هم میشه بیاین و نصب رو انجام بدین متشکرم از شما

 14. سلام خسته نباشید من میخواستم از دربهای آکاردئونی شما روی پنجره خودم استفاده کنم پنجره ما ابعادش یک متر و نیم در ۲ متر می باشد که این یک متر و نیم ارتفاع هستش آیا امکان دارد که از حفاظ های فلزی اکاردیونی استفاده بشه و خودتون چه پیشنهادی می‌کنید آیا امکان بازدید وجود داره که بیاین و ببینین چه حفاظی به دردمون می خوره و هزینه نصب و حمل به چه صورت هست منزل ما در تهران و مرکز تهران هست در منطقه میدان شهدا واقع شده آیا برای همه جای تهران بازدسد به صورت رایگان می باشد ممنون میشم منو راهنمایی کنید متشکرم از شما

 15. طالب نژاد

  سلام خسته نباشید من از شهر کرد مزاحم شما می شوم و می خواستم از شما شماره نمایندگی تون در شهرکرد را بگیرم و میخواستم بدونم آیا امکان نصب این حفاظ های آپارتمانی کشویی روی هر دری وجود دارد چون درب های ما به صورت قدیمی هست و از این چوبی های قدیمی که چارچوب آن به صورت چوبی هستش میخواستم ببینم امکان نصب حفاظ آکاردئونی روی این نوع چارچوب وجود داره و یا باید کلا چهارچوب را عوض کنیم شما بین دربهای آکاردئونی تولیدی تون کدام درب را پیشنهاد می کنید و کدام امنیت بالاتری داره و اگه سفارش بدیم چقدر طول میکشه که این حفاظ را برای ما آماده کنند و هم برامون نصبش رو انجام بدن ممنون از سایت خوبتون امیدوارم که موفق و پیروز باشید خدانگهدار

 16. سلام خسته نباشید
  من سالها پیش از آهنگر درب آکاردئونی طرح دو گل لوزی خریداری کردم که امسال می‌خواهم اون رو عوض کنم و از دربهای شرکت شما سفارش بدم با کارشناسان محترم تو نصحبت کردم و ایشان گفتند که در چهار گل لوزی و یا در سه گل لوزی ایمنی بالایی داره
  میخواستم یکی از این دو را برای من بسازید و قبلش می خواستم کارشناس تون بیان و از پروژه ما دیدن کنند و اندازه های دقیق درب ما را بردارند و همچنین راهنمایی کنند که با توجه به شرایطی که درب ورودی و منزل ما داره چه دری برای ما مناسب هست آیا درب کشویی امنیت لازم را برای ما ایجاد می کند یا درب لولایی بهتر هست و هم چنین در رابطه با قفل های در به ما توضیح بده که ما تهیه کنیم کدوم مدل مقاومت بیشتر داره و برای ما مناسب تر هست و امنیت بالاتری دارد

 17. سلام خسته نباشید دری دارم به ارتفاع دو متر و نیم و عرض یک متر و ۳۵ سانت که میخواستم برای اون از درب های آکاردئونی شما استفاده کنم میخواستم بدونم برای این ابعاد کدوم یکی از درهای کشویی تون رو خودتون به مشتریان پیشنهاد میکنید و آیا در این ابعادی که گفتم امکان ساخت وجود داره و من می خوام حتما رنگش رنگ کوره ای الکترواستاتیک باشه آیا امکان زدن رنگ کوره ای برای این ابعاد وجود داره و شما میتونید این کار رو برامون انجام بدین قیمت این در به چه صورتی محاسبه میشه به صورت لنگه ای محاسبه میشه یا به صورت مترمربعی ممنون میشم منو راهنمایی کنید و بگویید با چه شماره ای تماس بگیرم تا هم لیست قیمت را دریافت کنم تا هم کارشناس تو من رو راهنمایی کنند و بتونم به درستی تصمیم بگیرم ممنونم از شما

 18. عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همه مخاطبان شما که همه کارکنان صنایع فلزی سندان
  سوالی که داشتم اینه بین درب کشویی و درب های لولایی که به صورت ساده باز و بسته می شود کدوم یکی از امنیت بالایی برخوردار هستش و شما بین این دو کدوم رو بیشتر پیشنهاد میکنید
  آیا به لحاظ قیمتی با یکدیگر خیلی تفاوت دارند و و کدام یک از آن دو را شما پیشنهاد می کنید چون من پرس و جو کردم و گفتن درب های لولایی امنیت بیشتری نسبت به آکاردئونی دارد میخواستم بدونم که آیا امکان نصب قفل روی این درب های لولایی وجود داره و من می تونم خودم قفل تهیه کنم و وقتی کارشناس یا نصاب شما اومدن قفل رو بهشون بدم که روی در برای ما سوار کند و اینکه برای اندازه دقیق باید چه کار کنم باید همکار شما اندازه بگیرند یا خودم باید این کار رو انجام بدم حدوداً چه مقدار زمان نیاز دارید تا این حفاظ را به من تحویل بدین چون من یک مقدار عجله دارم و می‌خواهم که زودتر به دست من برسه ممنون اگر نکاتی که در بالا گفتم رو به من توضیح بدهید

 19. سوار کار

  سلام پنجره‌ای دارم رو به حیاط که میخواستم روی اون از حفاظ های آکاردئونی شما استفاده کنم ابعاد اون رو خودم گرفتم و ابعادش هست یک متر و نیم در یک متر و ۸۰ سانت که یک متر و ۸۰ سانت ارتفاع آن می‌باشد و یک مترو نیم عرض این پنجره می باشد .
  آیا امکان نصب حفاظ آکاردئونی روی پنجره ها وجود داره و میشه از اینها استفاده کرد
  می‌خواستم برآورد هزینه انجام بدین و بگین متراژ حدود چقدر هزینه بردار هستش هزینه حمل و نصب آن به چه صورت هست
  ما در تهران هستیم خیابان شریعتی
  ممنون میشم اگر به من بگویی که قیمتش چند تومان میشه و چه مقدار زمان نیاز هست که این حفاظ آماده بشه و بیان برای ما نصب را انجام بدهند نصب اون چقدر زمان میبره و آیا موقع نصب لازمه که ما شیشه های پنجره را در بیاوریم تا شما نصب و انجام بدهید یا نیازی نیست
  ارتفاع آن از سطح زمین سه و نیم متر می باشد آیا نیاز به داربست هستش یا خودتون میتونید اون رو بدون داربست نصب کنید

 20. سلام خسته نباشید من مغازه آجیل فروشی دارم که می خوام برای درب اون از حفاظ های شما استفاده کنم حدوداً دو تا در داره مغازم به اندازه ۴ متر در ۲ متر و ۹۰ سانت که می خوام براش از حفاظ های اکاردیونی بذارید و می خوام که حفاظ آکاردئونی براش به صورت یک دست باشه و دولنگ نباشه و به یک طرف جمع بشه آیا این امکان برای شرکت شما وجود دارد؟
  آیا ابعادی به این ابعاد بزرگ امکان زدن رنگ کوره ای برای آن وجود دارد و همچنین هزینه نصب آن و حمل آن به چه صورت میباشد آیا همچنان حمل و نصب آن برای تهران رایگان انجام می‌شود و اگر شامل هزینه می شود لطفاً به من بگویید که هزینه آن چقدر می‌شود و می‌خواهم که رنگی که می زنید برام رنگ مشکی باشه آیا
  همکارتون وقت دارند که بگویین بیان برای ما بازدید را انجام بدهند و شرایط ویژه ما را ببینند و هم ما رو راهنمایی کنند
  هم از حضور ایشان استفاده کنیم و هم صفر تا صد کار رو برامون قیمتش رو بگن که ما سفارش را ثبت کنیم نحوه پرداخت به چه صورت هستش آیا میتونم مبلغ پیش پرداخت اول ۵۰ درصد و مابقی رو یک چک یک ماه به شما بدهم ممنون میشم در مورد این موارد توضیحاتی به من ارائه بدین که بتونم درست‌تر تصمیم بگیرم

 21. سلام خسته نباشید من از درب های آکاردئونی شما می‌خواهم منتها می‌خواهم جنس آن چوبی باشه که از آن در فضای داخلی برای اتاق خواب ها استفاده کنم که با سرچ در گوگل با سایت شما آشنا شدم میخواستم بدونم قیمت دربهای آکاردئونی چوبی به چه صورت هستش و چطوری میتونم مدل های دربارو ببینم و در چه رنگهایی تولید میشه از چه طریقی می توانید برای من کاتالوگ و لیست قیمت را ارسال کنید و چقدر زمان میبره که اینها آماده بشه و بیایید برای من نصب انجام بدیم چهار تا در دارم که می‌خواهم به صورت آکاردئونی قرار بگیره و چوبی باشه و باعث زیبایی فضای داخل منزل ما بشه و همچنین کم جا باشه شما خودتون پیشنهادی به من می کنید روزتون بخیر باشه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا